Panasonic KX-UT670

DŹWIĘK HD
Terminale SIP z serii KX-UT cechują się najlepszą w klasie jakością dźwięku, co oznacza mniej rozmów ze słabą słyszalnością. Użytkownicy tych terminali SIP będą zachwyceni wyjątkową czystością głosu.

INTEGRACJA Z APLIKACJAMI CRM
Możliwość połączenia terminali Panasonic z serii KX-UT z hostowanymi usługami Broadsoft oferuje nieznane dotąd opcje integracji z aplikacjami CRM. Połączenia przychodzące i wychodzące można teraz obsługiwać bezpośrednio z komputera. Platforma Mondago Go Connect pozwala uzyskać dostęp do wielu rodzajów popularnych systemów CRM. Do dyspozycji użytkowników są teraz także aplikacje internetowe oraz instalowane na komputerze, dzięki którym można zwiększyć wydajność pracy i uzyskać przewagę nad konkurentami.

MNIEJ PRZEWODÓW - JEDEN KABEL DO ŁĄCZENIA Z KOMPUTEREM
Rozbudowa firmy nie musi się już wiązać z przebudową instalacji. Liczne terminale SIP firmy Panasonic są wyposażone w drugie złącze sieciowe. Za jego pośrednictwem z sieci może korzystać kolejne urządzenie, co oznacza mniejszą ilość kabli. Zmniejszenie ilości przewodów obejmuje nawet zasilanie — wszystkie terminale z serii UT obsługują technologię Power Over Ethernet. Koniec z zasilaczami zajmującymi miejsce na biurku.

ELEKTRONICZNY PODNOŚNIK SŁUCHAWKI DO ZESTAWÓW BEZPRZEWODOWYCH (EHS)
Cześć terminali SIP posiada wbudowany elektroniczny podnośnik słuchawki, który umożliwia im dostęp do bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Plantronics. Dzięki nim użytkownicy terminali mogą poruszać się swobodnie, zyskując większą mobilność i wygodę. Firma Plantronics to jeden z czołowych światowych dostawców technologii zestawów słuchawkowych. Oferowane przez tę firmę doskonałe produkty przyczyniają się do dalszej poprawy wysokiej jakości dźwięku terminali SIP z serii KX-UT.

Specyfikacja produktu

KX-UT670 Telefon z obsługą Smart Desktop

- Kadra kierownicza i rynki pionowe
- Certyfikat dla Broadsoft i Asterisk
- Zaawansowany interfejs na ekranie dotykowym o przekątnej 7 cali
- Możliwość programowania (JAVA,HTML i Adobe Flash)
- Wysoka jakość szerokopasmowego dźwięku (słuchawka, zestaw słuchawkowy i telefon głośnomówiący)
- Wysokiej jakości wideo HD (H.264 / 720p)
- 2 porty Gigabit Ethernet, PoE
- Green (małe zużycie energii w trybie gotowości)

Źródło: ctitelekom.pl

Powrót na górę
Play Bet365 Casino download.