Panasonic KX-NS1000

KX-NS1000 V3 BIZNESOWY SERWER KOMUNIKACYJNY IP

SZEROKI ZAKRES KORZYŚCI W RAMACH JEDNEGO ROZWIĄZANIA
- Sieciowy serwer komunikacyjny SIP i IP
- Zintegrowana obsługa zunifikowanych wiadomości — do 24 portów na urządzenie
- Obsługa do 8000 użytkowników
- Niezawodny system kopii zapasowych chroniący przed skutkami awarii
- Możliwość zastosowania w telecentrach z instrukcjami głosowymi dla klientów
- Nadaje się nawet do wymagających zastosowań

Sieciowy serwer komunikacyjny SIP i IP Zintegrowana obsługa zunifikowanych wiadomości — do 24 portów na urządzenie Obsługa do 8000 użytkowników Niezawodny system kopii zapasowych chroniący przed skutkami awarii Możliwość zastosowania w telecentrach z instrukcjami głosowymi dla klientów Nadaje się nawet do wymagających zastosowań

Oparty na protokołach SIP i IP serwer KX-NS1000 zapewnia wysoką elastyczność i umożliwia integrację z istniejącą infrastrukturą. Dzięki architekturze modułowej system można dostosować do określonych wymagań niezależnie od tego, czy ma być używany w małym biurze przeznaczonym dla dwóch osób, czy w dużej firmie mającej kilka siedzib. System obsługuje również połączenie technologii TDM i IP oraz systemy oparte całkowicie na technologii IP. Smartfony i tablety można bezproblemowo zintegrować i korzystać ze wszystkich zalet, jakie daje praca na własnym urządzeniu. Połączenie z serwerem KX-NS1000 umożliwia użytkownikom starszych systemów PBX firmy Panasonic łatwą migrację do systemu IP. W przypadku ograniczonego budżetu możliwa jest również migracja częściowa. Istniejący system można w prosty sposób zintegrować z serwerem KX-NS1000 w zależności od potrzeb oraz dostępnych środków. Serwer KX-NS1000 sprawdzi się w każdej firmie i branży: w sprzedaży, obsłudze klienta, hotelarstwie, służbie zdrowia oraz w firmach zatrudniających pracowników zdalnych. Model KX-NS1000 zapewnia innowacyjne środowisko zunifikowanej współpracy i komunikacji obejmujące narzędzia komputerowe, funkcję poczty głosowej i system interaktywnej obsługi osób dzwoniących (IVR, ang. Interactive Voice Response). W pełni przejrzyste funkcje sieciowe, najwyższej klasy jakość dźwięku w szerokopasmowej technologii HD oraz możliwość szybkiego zwiększenia pojemności czyni z modelu KX-NS1000 najbardziej kompletne rozwiązanie firmy Panasonic. Jako główny komponent rozwiązania VoIP o wysokiej wydajności serwer KX-NS1000 stanowi bezpieczną inwestycję, oferując optymalną niezawodność i elastyczność.

Łatwa instalacja
Zdalną instalację terminali IP — na przykład w domach pracowników zdalnych — można przeprowadzać z jednego miejsca. Terminalom takim można też nadać numery wewnętrzne. Ta sama metoda umożliwia rozszerzenie sieci VPN na całą sieć biurową w celu lepszego zabezpieczenia komunikacji.

Stopniowa migracja do sieci IP przy ograniczonym budżecie
Serwer KX-NS1000 umożliwia zarówno całkowitą migrację do sieci IP, jak i migrację stopniową dla klientów, którzy chcieliby korzystać z dotychczasowego sprzętu.                                      

Zastosowanie w telecentrach
Dane dotyczące obsługi głosowej klientów oraz dane połączeń można zapisywać w formie raportów i analizować w celu poprawiania zadowolenia klienta. Dane o połączeniach można zapisać na serwerze zewnętrznym i eksportować je w razie potrzeby.

Rozwiązania bezprzewodowe
Możliwość przypisania tego samego numeru wewnętrznego telefonom programowym i telefonom biurkowym zwiększa wydajność pracy.

Szeroka gama terminali
Bogata oferta terminali i telefonów spełni wymagania różnych użytkowników.

Ochrona zdrowia

Model KX-NS1000v3 zapewnia niezawodną komunikację mobilną, rozszerzone możliwości przekazywania połączeń i elastyczną integrację z komputerami. Dzięki temu stanowi doskonałe rozwiązanie, ponieważ umożliwia łatwą integrację z istniejącą technologią obsługi baz danych i systemami używanymi w sektorze ochrony zdrowia.

Sprzedaż

Zaawansowane funkcje z możliwością dostosowania dostępne w modelu KX-NS1000v3, takie jak możliwość integracji z bazami danych wielu systemów CRM, zapewniają wszystko, czego potrzeba, aby pozostawać w kontakcie z istniejącymi i potencjalnymi klientami oraz zarządzać nimi.

Edukacja

Funkcje SIP urządzenia KX-NS1000v3 umożliwiają łatwe udostępnienie terminali w wielu miejscach miasteczka uniwersyteckiego. Integracja technologii DECT i telefonów komórkowych oznacza, że kontakt z pracownikami jest zawsze możliwy — niezależnie od tego, czy znajdują się oni aktualnie na miejscu.

Administracja publiczna

Instytucje publiczne mogą być bardzo rozbudowane i złożone. Połączenia przychodzące do tych instytucji muszą być zawsze prawidłowo przekierowywane. Kluczowa jest również funkcja zapisywania dokładnych rejestrów połączeń i raportów. Zaawansowane funkcje IVR i zunifikowane funkcje komunikacyjne dostępne w modelu KX-NS1000v3 spełniają te wymagania, jednocześnie umożliwiając łatwą konfigurację.

Źródło: ctitelekom.pl

Powrót na górę
Play Bet365 Casino download.