Panasonic KX-TDE100

Centrala Pure IP KX-TDE100 jest zaawansowanym korporacyjnym rozwiązaniem komunikacyjnym udostępniającym funkcje telefonii IP oraz komunikację zarówno w lokalnych, jak i szerokopasmowych sieciach IP.

Centrale IP Panasonic z serii KX-TDE są zaawansowanymi platformami komunikacyjnymi przeznaczonymi do pracy w środowiskach sieciowych opartych na IP. W celu zapewnienia maksymalnej elastyczności oferują one obsługę biurkowych i sieciowych urządzeń SIP, szeroki wybór zaawansowanych telefonów IP, jak również standardowych cyfrowych i analogowych linii wewnętrznych oraz obsługę linii cyfrowych miejskich i linii ISDN.

Po połączeniu ze środowiskiem aplikacji biznesowych uzyskuje się system przygotowany na wypełnianie potrzeb komunikacji biznesowej XXI wieku, z tempem jego przemian dostosowanym do własnych wymagań.

Prosta i płynna ścieżka migracji jest kluczem do bezproblemowego przechodzenia klientów na rozwiązania zintegrowane. Istniejące systemy KX-TDA mogą zostać łatwo zaktualizowane do systemów KX-TDE dzięki prostej wymianie karty procesora (IPCMPR) zapewniając dostęp do wszystkich zalet nowych funkcji oraz korzyści wynikających z prawdziwej integracji.

Specyfikacja produktu

Pojemności Systemu

Linie wewnętrzne
Całkowita liczba linii wewnętrznych: 256
Telefony systemow IP (IP-PT): 192
Telefony SIP: 128
Telefony analogowe (SLT): 128
Cyfrowe telefony systemowe KX-DTxx, KX-T76xx: 128

Linie Miejskie
Całkowita liczba linii wewnętrznych: 128
Linie Miejskie SIP - MPR: 64
Linie Miejskie H.323 MPR: 32
Linie Miejskie analogowe: 96
Linie Miejskie ISDN BRI: 96(48 BRI)
Linie Miejskie ISDN PRI: 120(4 PRI)

System Dect
Łącznie Anten: 32
Antena DECT CS 2-kanałowa: 32
Antena DECT CS 8-kanałowa: 16
Antena DECT IP 8-kanłowa: 16

Źródło: ctitelekom.pl

Powrót na górę
Play Bet365 Casino download.